Ганчірка Мікрофібра 30*30 Блакитна ПОЛІрування (1 шт.)
29,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016243
Ганчірка Мікрофібра 30*30 Блакитна ПОЛІрування (1 шт.)Немає в наявності
29,70 ₴
+380 (95) 571-29-93
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ганчірка |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Область застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 30см*30см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | блакитний |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29,70 ₴

