
Серветка Мікрофібра 30*30 Червона полірування (1 шт.)
30,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016242
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серветка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Ширина | 30 см |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Тип | Серветки, ганчірки |
| Довжина | 30см |
| Розмір зовнішній | 30см*30см |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Форма | квадрата |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Колір виробу | Червоний |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,60 ₴


