Бланки "Товарний чек" самокопіювальні формат А-6 Коленкор (1 пачка)
50,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016007
Бланки "Товарний чек" самокопіювальні формат А-6 Коленкор (1 пачка)В наявності
50,40 ₴
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Коленкор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 0.5 см |
| Довжина | 13,5 см |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Матеріал(особливості) | самокопіюючі |
| Область застосування | Канцтовари |
| Друк малюнка | є |
| Розмір зовнішній | 135мм*105мм*5мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папір |
| Типорозмір | A6 |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 10,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50,40 ₴

