
Картонні пакети з ручками Гігант горизонтальні Новорічні 46*33*15-014 (12 шт.)
581,26 ₴/пач
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015884
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картонні пакети з ручками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Користувацькі характеристики | |
| Друк малюнка | Новорічна тематика |
| Область застосування | Повсякденна |
| Ширина | 33 см |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Довжина | 46 см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Товщина | 100 мікрон |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Глибина | 15 см |
| Тип ручки | Канатики |
| Кількість в упаковці | 12шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 581,26 ₴/пач



