Лоток
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Ширина | 30 см |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Довжина | 22,5 см |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Форма | Прямокутна |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Висота зовнішня | 2,5 см |
| Колір виробу | Крафт |
| Кількість в упаковці | 50шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289,28 ₴/пач



