
Контейнер круглий для супу "KRAFT" 900мл d116 h130 (50 шт)
332,50 ₴/пач
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015222
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер круглий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Кількість в ящику | 750шт |
| Форма | Кола |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Висота зовнішня | 11,6 см |
| Діаметр верху | 13 см |
| Висота внутрішня | 11,2 см |
| Колір виробу | Крафт |
| Кількість в упаковці | 50шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332,50 ₴/пач



