
Cалфетка Мікрофібра універсальна 30*30 зелена Супер Торба (1 шт.)
21,03 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015223
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спеціальна тканина на основі мікрофібри, призначена для натирання приладової панелі, скла та інших твердих поверхонь автомобіля. Дуже ефективна під час видалення пилу, нанесення та розполювання поліролю, а також очищення скла. Забезпечує поглинання вологи всемеро перевищує власну вагу. Тканина мікрофібри видаляє пил, жирові та нікотинові забруднення, чудово вбирає воду. У сухому вигляді застосовується для витирання пилу та легких забруднень. У вологому стані тканина мікрофібри легко видаляє бруд із будь-якої поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Ширина | 30 см |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Тип | Серветки,ганчірки |
| Довжина | 30см |
| Розмір зовнішній | 30см*30см |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Форма | квадрата |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Колір виробу | Зелений |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21,03 ₴



