
Бланки Коленкор "Товарний чек" формат А-6 газетка (1 пачка)
21,46 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015103
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бланки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Коленкор |
| Користувацькі характеристики | |
| Друк малюнка | Да |
| Область застосування | Канцтовари |
| Ширина | 9,8 см |
| Матеріал виробу | Папір |
| Тип | Папір |
| Довжина | 13,5 см |
| Розмір зовнішній | 135мм*98мм*5мм |
| Форма | Прямокутна |
| Типорозмір | A6 |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Висота зовнішня | 0.5 см |
| Матеріал(особливості) | Газетний папір |
| Колір виробу | Білий |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21,46 ₴


