
Пакет подарочный квадратный 23*24*10(артKV-171) (12 шт)
307,80 ₴/пач
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010151
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет подарочный квадратный
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Користувацькі характеристики | |
| Друк малюнка | Да |
| Область застосування | Повсякденна |
| Ширина | 23см |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Довжина | 24см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Товщина | 100 мікрон |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Глибина | 10см |
| Тип ручки | Канатики |
| Кількість в упаковці | 12шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307,80 ₴/пач



