Пакети фасувальні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Повсякденна |
| Ширина | 18 см |
| Матеріал виробу | Поліетилен |
| Тип | Пакет |
| Довжина | 27см |
| Розмір зовнішній | 10+(2*4)*27 см |
| Кількість в ящику | 40 уп |
| Форма | Прямокутна |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Колір виробу | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38,64 ₴


