
Стакан для розсади чорний з отворами розмір (Ø 100/75 h 7) об'єм 400 мл 200 шт/уп.
400,40 ₴/пач
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014559
Стакани для розсади об'єм 400 мл з отворами
Одноразові пластикові стакани під розсаду - це зручне та корисне рішення для вирощування рослин. Наші стакани виготовлені з якісного та міцного пластику, який використовує переваги використання.
Стакани під розсаду мають зручну форму та розмір, які дозволяють легко та швидко вирощувати рослини. Також є стакани для розсади і з отворами, для високої вентиляції та дренажу, що має велике значення для зростання коренів.
Характеристики:
- об'єм: 400 мл;
- особливості: з отворами
Пластикові стакани під розсаду є гігієнічними та екологічно чистими, тому їх можна використовувати багаторазово.
Купити стакан для розсади можна в нашому інтернет-магазині "Супер торба", і отримайте зручні та екологічно чисті рішення для вирощування рослин. Ми пропонуємо широкий асортимент цього виду продукції.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | АНДРЕКС |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для розсади |
| Встановлення | Настільна, Підлогова |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 100 мм |
| Висота | 75 мм |
| Об`єм | 0.4 л |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір зовнішній | 100 мм*70м |
| Кількість в ящику | 1600 шт |
| Діаметр дна (низа) | 7,5 см |
- Ціна: 400,40 ₴/пач





