
Батарейка ( Елемент живлення) GP (АА R6) алкалін (Б-2) (4 шт.)
26,60 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014067
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | AA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,7 см |
| Діаметр | 1,3 см |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Кількість в ящику | 1200шт |
| Матеріал виробу | Сухі |
| Матеріал(особливості) | сольові |
| Мoдель | R6 |
| Напруга | 1,5 W |
| Область застосування | Харчування для електроприладів |
| Розмір зовнішній | 47мм*13мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26,60 ₴/пач


