
Батарейка GP (ААA R3) алкалінові (Б-2) (2 шт.)
27,60 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014066
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | AAA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,2 см |
| Діаметр | 1см |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Кількість в ящику | 48уп |
| Матеріал виробу | Лужні |
| Матеріал(особливості) | алкалиновое |
| Мoдель | R3 |
| Напруга | 1,5 W |
| Область застосування | Харчування для електроприладів |
| Розмір зовнішній | 42мм*10мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27,60 ₴/пач


