
Пакети для сніданків (17/28 100 шт./рулон) ІСТОК (1 рул)
29,44 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014056
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасувальні пакети застосовуються для пакування сипких харчових продуктів у роздрібній торгівлі, паковання хлібобулочних виробів.Фасувальні пакети надійно захищають харчові продукти від сторонніх речовин і запахів. Виготовляються з поліетилену низького тиску (ПНД).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 27см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 400шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Область застосування | Повсякденна |
| Розмір зовнішній | 10+(2*4)*27 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Майка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29,44 ₴/рулон


