
Прямокутний контейнер із харчової алюмінієвої фольги об'єм 2100 мл SP86L (NEW) 50 штук
986 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013951
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноразовий контейнер із харчової алюмінієвої фольги
Супутній товар:
- кришка з картону ламінованого на контейнер SP86L
- кришка на контейнер із ламінованого картону SP86L
Ідеально підходить для приготування різноманітних овочевих. м'ясних страв, а також приготування запіканок.
Одноразовий контейнер із харчової алюмінієвої фольги призначений для роботи в мікрохвильовій печі, духовці.
Також можна використовувати для заморожування та зберігання.
Контейнер із харчової фольги дуже зручний та практичний.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сріблястий |
| Об`єм | 2100 л |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Висота | 43 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Для приготування і сервіровки блюд |
| Кількість в ящику | 8 уп |
| Товщина | 60 мікрон |
| Кількість в упаковці | 50шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 986 ₴




