
Контейнер із харчової алюмінієвої фольги прямокутний об'єм 2000 мл SP88L (NEW) 50 штук
783 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013950
Одноразовий контейнер з харчової алюмінієвої фольги SP88L
Супутній товар:
- кришка з картону ламінованого на контейнер SP88L
- кришка на контейнер із ламінованого картону SP88L
Алюмінієві харчові контейнери ідеально підходить для випікання різноманітних кондитерських виробів, а також для приготування запіканок, овочевих та м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам у ньому зручно зберігати, заморожувати та розігрівати, транспортувати їжу на роботу чи пікнік.
Упаковка та посуд із алюмінієвої фольги дозволяє досягти кращого зовнішнього вигляду страви, а також зберігає всі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюмінієві судочки мають високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування та повторне розігрів страви.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Кришка |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Для приготування і сервіровки блюд |
| Обсяг | 2000мл |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Довжина | 25.5 х 18.5 см |
| Розмір зовнішній | 24 х 17 см |
| Кількість в ящику | 10 уп |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Висота зовнішня | 5,3 см |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Товщина | 60 мікрон |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Внутрішній розмір | 21.8 х 14.8 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
- Ціна: 783 ₴




