
Прямокутний контейнер із харчової алюмінієвої фольги об'єм 960 мл SP64L (NEW) 100 шт/уп.
783 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013949
Одноразовий контейнер з харчової алюмінієвої фольги SP64L
Супутній товар:
- кришка з картону ламінованого на контейнер SP64L
- кришка на контейнер із ламінованого картону SP64L
Алюмінієві харчові контейнери ідеально підходить для випікання різноманітних кондитерських виробів, а також для приготування запіканок, овочевих та м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам у ньому зручно зберігати, заморожувати та розігрівати, транспортувати їжу на роботу чи пікнік.
Упаковка та посуд із алюмінієвої фольги дозволяє досягти кращого зовнішнього вигляду страви, а також зберігає всі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюмінієві судочки мають високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування та повторне розігрів страви.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Для приготування і сервіровки блюд |
| Обсяг | 960мл |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Тип | Контейнер з харчової алюмінієвої фольги |
| Довжина | 21,8 х 15,3 см |
| Розмір зовнішній | 20,5 х 14 см |
| Кількість в ящику | 12 уп |
| Форма | Прямокутна |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Висота зовнішня | 4,1 см |
| Температурний режим | -40°С до +280°С |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Товщина | 60 мікрон |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Внутрішній розмір | 17,8 х 11,3 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
- Ціна: 783 ₴





