
Контейнер із харчової алюмінієвої фольги прямокутний 8об'єм 800 мл R60G 125 шт/уп.
2 094,75 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013945
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноразовий контейнер з харчової алюмінієвої фольги R60G
Супутній товар:
Алюмінієві харчові контейнери ідеально підходить для випікання різноманітних кондитерських виробів, а також для приготування запіканок, овочевих та м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам у ньому зручно зберігати, заморожувати та розігрівати, транспортувати їжу на роботу чи пікнік.
Упаковка та посуд із алюмінієвої фольги дозволяє досягти кращого зовнішнього вигляду страви, а також зберігає всі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюмінієві судочки мають високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування та повторне розігрів страви.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Для приготування і сервіровки блюд |
| Обсяг | 800 мл |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Тип | Контейнер з харчової алюмінієвої фольги |
| Розмір зовнішній | 238мм*100мм*50мм |
| Кількість в ящику | 12 уп |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Висота зовнішня | 5 см |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Товщина | 60 мікрон |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Внутрішній розмір | 225мм*87мм*50мм |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 094,75 ₴


