Рушники паперові сьогодні стали невіддільним атрибутом туалетних кімнат, більшості громадських закладів. Виготовлені на сучасному обладнанні паперові рушники характеризуються високою поглинанням, особливою м'якістю, мінімальним розшаруванням.
Паперові рушники можуть бути в різних модифікаціях: одно- або двошарові, рулонні та листові, крім того, можуть відрізнятися за колірною гамою. Матеріалом для виготовлення високоякісних рушників слугує 100% вологоміцна целюлоза. Для виробництва економкласу може використовуватися вторинна сировина (вологоміцна макулатура).
Як і рідке мило, паперові рушники є обов'язковим атрибутом кімнат особистої гігієни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Для гігієни |
| Ширина | 24 см |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Тип | Паперовий рушник |
| Довжина | 25см |
| Розмір зовнішній | 230мм*250мм |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Щільність | 39 гр./кв. м г/м2 |
| Форма | Прямокутна |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Матеріал(особливості) | целюлоза |
| Колір виробу | Білий |
| Розмір однієї серветки | 230мм*250мм |
| Кількість шарів | 2 шару |
| Кількість в упаковці | 160 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62,93 ₴


