
Серветки Целюлоза (3шт) Супер Торба (1 пачка)
36,54 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012684
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Целюлоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 16см |
| Кількість в упаковці | 3шт |
| Кількість в ящику | 100 уп |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 16*16см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Серветки,ганчірки |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 16см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36,54 ₴


