
Фасувальні поліетиленові пакети No9 (26х35) 1 кг Риба Прим'єрПак (1 пачка)
151,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011073
+380 (95) 571-29-93
Фасувальні пакети
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Повсякденна |
| Ширина | 26см |
| Матеріал виробу | Поліетилен |
| Тип | Пакет |
| Довжина | 35см |
| Розмір зовнішній | 260мм*350мм |
| Кількість в ящику | 15 уп |
| Форма | Прямокутна |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Товщина | 12 мікрон |
| Колір виробу | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151,80 ₴


