
Рулон Майка фасувальна п/е No24х42 БІО (100 шт.) (1 рул)
282,24 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012117
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасувальні пакети застосовуються для пакування сипких харчових продуктів у роздрібній торгівлі, пакування хлібобулочних виробів.Фасувальні пакети надійно захищають харчові продукти від сторонніх речовин і запахів. Виготовляються з поліетилену низького тиску (ПНД).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Повсякденна |
| Ширина | 22 см |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Тип | Майка |
| Довжина | 42см |
| Розмір зовнішній | 22+(2*6)*42 см |
| Кількість в ящику | 20 рулонів |
| Вага виробу | 250гр(+-) |
| Форма | Прямокутна |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Товщина | 7 мікрон |
| Колір виробу | прозорий |
| Кількість в упаковці | 160 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282,24 ₴/рулон




