
Серветки целюлозні 16*16 "Vivat" (а10) (1 пачка)
97,86 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011939
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір губок різних кольорів із суміші структурованої целюлози та бавовняного волокна. Добре вбирає вологу. М'яка та приємна на дотик. Можна прати в пральній машині. Підходить для прибирання делікатних поверхонь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Целюлоза |
| Тип | Серветка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 15,5 см |
| Кількість в упаковці | 3шт |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 155мм*150мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 15,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97,86 ₴




