
Мочалка "Ostre" (3шт) (1 пачка)
65,40 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004897
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мочалка "Гостра"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Ширина | 9 см |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Тип | Мочалка |
| Довжина | 16см |
| Розмір зовнішній | 160мм*90мм*10мм |
| Кількість в ящику | 100шт |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Висота зовнішня | 1 см |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 3шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65,40 ₴/пач

