Топ продаж

Контейнер SP15L алюмінієвий прямокутний об'єм 225 мл 100 шт/уп.
510,60 ₴/пач
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010312
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноразовий контейнер з харчової алюмінієвої фольги SP15L
Супутній товар:
- кришка з ламінованого картону на контейнер SP24L
Алюмінієві харчові контейнери ідеально підходить для випікання різноманітних кондитерських виробів, а також для приготування запіканок, овочевих та м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам у ньому зручно зберігати, заморожувати та розігрівати, транспортувати їжу на роботу чи пікнік.
Упаковка та посуд із алюмінієвої фольги дозволяє досягти кращого зовнішнього вигляду страви, а також зберігає всі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюмінієві судочки мають високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування та повторне розігрів страви.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сріблястий |
| Об`єм | 225 л |
| Довжина | 127 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 33 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Кількість в ящику | 30 уп |
| Товщина | 60 мікрон |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510,60 ₴/пач






