
Алюмінієвий харчовий контейнер, об'єм 1560 мл 294BP 85 шт/уп.
4 090,32 ₴/пач
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010329
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноразовий контейнер із харчової алюмінієвої фольги 294BP
Супутній товар:
Алюмінієві харчові контейнери ідеально підходить для випікання різноманітних кондитерських виробів, а також для приготування запіканок, овочевих та м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам у ньому зручно зберігати, заморожувати та розігрівати, транспортувати їжу на роботу чи пікнік.
Упаковка та посуд із алюмінієвої фольги дозволяє досягти кращого зовнішнього вигляду страви, а також зберігає всі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюмінієві судочки мають високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування та повторне розігрів страви.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Форма | Прямокутна |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Для приготування і сервіровки блюд |
| Обсяг | 1560мл |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Тип | Контейнер з харчової алюмінієвої фольги |
| Розмір зовнішній | 220мм*150мм*70мм |
| Кількість в ящику | 340шт |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Висота зовнішня | 7см |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Товщина | 120 мікрон |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Внутрішній розмір | 202мм*132мм*70мм |
| Кількість в упаковці | 85шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 090,32 ₴/пач




