
Контейнер із харчової алюмінієвої фольги прямокутний об'єм 685мл R208L 100 шт/уп.
1 244,88 ₴/пач
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010315
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер із харчової алюмінієвої фольги прямокутний 685мл R208L
Супутній товар:
Алюмінієві харчові контейнери ідеально підходить для випікання різноманітних кондитерських виробів, а також для приготування запіканок, овочевих та м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам у ньому зручно зберігати, заморожувати та розігрівати, транспортувати їжу на роботу чи пікнік.
Упаковка та посуд із алюмінієвої фольги дозволяє досягти кращого зовнішнього вигляду страви, а також зберігає всі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюмінієві судочки мають високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування та повторне розігрів страви.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Для приготування і сервіровки блюд |
| Обсяг | 685мл |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Тип | Фольга |
| Розмір зовнішній | 201мм*109мм*49мм |
| Кількість в ящику | 12 уп |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Висота зовнішня | 4,9 см |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Товщина | 60 мікрон |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Внутрішній розмір | 185мм*93мм*49мм |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 244,88 ₴/пач




