
Пакет майка поліетиленова розмір 30х55 щільність 25 мкр "Газета" 100 шт/уп.
186,20 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011109
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет майка з малюнком "Газета" 25 мкр
Поліетиленові пакети у формі майки зручні та досить міцні, мають економічну ціну, тому займають провідні позиції за популярністю у споживачів.
Їх застосовують для різних цілей: від упаковки невеликих виробів до перенесення великих товарів. Деякі такі пакети витримують велику вагу.
Пакети-майки можна назвати по-справжньому народними пакетами: їх використовують у супермаркетах, продуктових магазинах, ринках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 300 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Товщина | 25 мкм |
| Вага упаковки | 9.5 кг |
| Матеріал | Поліетилен |
| Довжина | 550 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Висота зовнішня | 55 см |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Тип ручки | майка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186,20 ₴/пач




