
Пакет КВАДРАТНИЙ ДНО 26*35*15 кольоровий з ручкою No42 (25 шт.)
246,38 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010857
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 35см |
| Глибина | 15 см |
| Кількість в упаковці | 25шт |
| Кількість в ящику | 200шт |
| Кількість шарів | 1 шар |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Область застосування | Розфасовка будь продукції |
| Друк малюнка | Немає |
| Щільність | 70 г\м2 |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | пакети з крафт-паперу |
| Тип ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 26см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246,38 ₴/пач




