
Форма для гриля прямокутна алюмінієва з отворами об'єм 1550мл X20G 100шт/уп.
2 832,90 ₴/пач
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010331
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноразовий контейнер із харчової алюмінієвої фольги X20G
Одноразова алюмінієва форма ідеально підходить для випікання різноманітних кондитерських виробів, а також для приготування запіканок, овочевих та м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам у ньому зручно зберігати, заморожувати та розігрівати, транспортувати їжу.
Упаковка та посуд із алюмінієвої фольги дозволяє досягти кращого зовнішнього вигляду страви, а також зберігає всі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування та повторне розігрів страви.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувацькі характеристики | |
| Обсяг | 1550 мл |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Розмір зовнішній | 32.8 х 21.6 см |
| Кількість в ящику | 8 уп |
| Форма | Прямокутна |
| Висота зовнішня | 2,3 см |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Товщина | 60 мікрон |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Внутрішній розмір | 31.4 х 20.2 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 832,90 ₴/пач






