
Набір ГУБОК Кухонний "Асорті" (а8) (1 пач.)
38,09 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010052
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонні губки з крупнопористого поролону. Використовується для миття посуду, раковин, кухонних меблів. Великопористий поролон забезпечує хороше піноутворення при меншій витраті миючого засобу. Розмір однієї мочалки Довжина(10см) Ширина(75,8 см) Висота(2,5 см) 22плотность в упаковці п'ять шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,5 см |
| Довжина | 15см |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Кількість в ящику | 60 уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 150мм*90мм*55мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип | Мочалка |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38,09 ₴/пач




