
Майка фасувальна в рулоні розмір 22х42 ПластПолімер 200шт./уп.
93,10 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000009339
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасувальні пакети в рулоні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 22 см |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Тип | Майка |
| Довжина | 42см |
| Розмір зовнішній | 22+(2*6)*42 см |
| Кількість в ящику | 20 рулонів |
| Товщина | 7 мікрон |
| Колір виробу | прозорий |
| Кількість в упаковці | 200 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93,10 ₴/рулон






