Поліпропіленові мішки знайшли широке застосування в упаковці і зберіганні різноманітних сипучих матеріалів. Найбільш часто вони використовуються на фермах, фабриках, у приватних господарствах для зберігання зерна, крупи, борошна, цукру та багато іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 55 см |
| Обсяг | 50кг |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Тип | Мішок |
| Довжина | 105 см |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Форма | Прямокутна |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Колір виробу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,65 ₴



