
Пакет із дном паперовий 35*25*14 коричневий No20 (25 шт.)
156,61 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000008862
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в упаковці | 25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 34см |
| Глибина | 14 см |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Кількість шарів | 1 шар |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Область застосування | Розфасовка будь продукції |
| Друк малюнка | Немає |
| Щільність | 70 г\м2 |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | пакети з крафт-паперу |
| Тип ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | коричневий |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156,61 ₴/пач



