Паперові пакети є одним із найпопулярніших пакувальних матеріалів. Останнім часом цей спосіб пакування знову виходить на перший план, у зв'язку з її екологічністю та простотою утилізації, на відміну від поліетиленів. Зараз паковання з паперу використовують у продуктових і кондитерських, у магазинах одягу, і навіть для оформлення подарунків. Але використовується не простий, а крафт-пакет. Від німецького kraft — сила. Це дуже міцний обгортковий папір із слабопровареної довговолокнистої сульфатної целюлози. Виготовляється з деревини в процесі сульфатного варіння, також відомої як крафт-процес.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Ширина | 14см |
| Матеріал виробу | Папір |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Довжина | 26см |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Форма | Прямокутна |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Колір виробу | Білий |
| Глибина | 6см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴/пач




