
Фасувальний пакет рулон №9 розмір 26х35 для сніданків "Комсерв" 100 шт/уп.
26,70 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000003139
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасувальні пакети в рулоні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 26см |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Довжина | 35см |
| Розмір зовнішній | 18+(2*4)*35 см |
| Кількість в ящику | 100 рулонів |
| Товщина | 5,5 мікрон |
| Колір виробу | прозорий |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26,70 ₴/рулон




