
Рулони фасувальні №2 "Торебка" розмір 18х27 40 шт (1 рул)
13,95 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000003136
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасувальні пакети в рулоні 40 штучні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Повсякденна |
| Ширина | 18 см |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Тип | Майка |
| Довжина | 27см |
| Розмір зовнішній | 10+(2*4)*27 см |
| Кількість в ящику | 400шт |
| Форма | Прямокутна |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Колір виробу | прозорий |
| Кількість в упаковці | 40шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,95 ₴/рулон

