
Пакет поліетиленовий фасовочна майка в рулоні 22х45 Комсерв 7мкр 200 шт/уп.
108,45 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000003135
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасувальні пакети в рулоні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 22 см |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Довжина | 45 см |
| Розмір зовнішній | 22+(2*6)*45 см |
| Кількість в ящику | 20 рулонів |
| Вага виробу | 360гр(+-) |
| Товщина | 7 мікрон |
| Колір виробу | прозорий |
| Кількість в упаковці | 200 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108,45 ₴/рулон



