
Бланки "Рахунок-Фактура" самокопіювальні формати А-5 (1 пачка)
58,50 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001091
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Папір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 0.5 см |
| Довжина | 19,7 см |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Матеріал(особливості) | самакопирующие |
| Область застосування | Канцтовари |
| Друк малюнка | є |
| Розмір зовнішній | 197мм*137мм*5мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Типорозмір | A5 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 13,7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58,50 ₴/пач


