
Мочалка поролонова 3шт (1 пач.)
16,35 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004889
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонні губки відмінно підходять для миття посуду, раковин і кухонних меблів. Виріб виготовлений з пористого поролону, який сприяє утворення густої піни.
Наявність спеціальної абразивної фібри дозволить вам легко і ефективно відчистити забруднення. Губки зручного розміру і ергономічної форми можуть використовуватися з миючими засобами або без них.
Розмір однієї мочалки Довжина 11см) Ширина(7см) Висота(2,7 см) 18плотность в упаковці три штути
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 3 см |
| Довжина | 21см |
| Кількість в упаковці | 3шт |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 210мм*108мм*30мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Мочалка |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 10,8 см |
| Матеріал | Поролон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16,35 ₴/пач

