
Елемент живлення (батарейка) Батарейка Kodak 9 V (крона) (10 шт.)
40,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000005901
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 70гр(+-) |
| Висота зовнішня | 4,5 см |
| Довжина | 2,5 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 100шт |
| Матеріал виробу | Сухі |
| Матеріал(особливості) | сольові |
| Модель | PP3 |
| Напруга | 9W |
| Область застосування | Харчування для електроприладів |
| Розмір зовнішній | 45мм*25мм*15мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Типорозмір | PP3 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 1,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40,50 ₴



