
Серветка Мікрофібра універсальна MAXI ТМ "Помичныця" (40*30)А3 (1 пач.)
127,50 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000007832
+380 (95) 571-29-93
Спеціальна тканина на основі мікрофібри, призначена для натирання приладової панелі, скла та інших твердих поверхонь автомобіля. Дуже ефективна при видаленні пилу, нанесенні і располировки поліролі, а так само очищення скла. Забезпечує вбирання вологи у 7 разів перевищує власну вагу. Тканина мікрофібри видаляє пил, жирові і нікотинові забруднення, відмінно вбирає воду. У сухому вигляді застосовується для витирання пилу і легких забруднень. У вологому стані тканина мікрофібри легко видаляє бруд з будь-якої поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 40 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 40 уп |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 40см*30см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Серветки,ганчірки |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127,50 ₴/пач



