
Папірний рушник Кохавинка колір зелений розмір 220х230 200 аркушів/уп.
51,75 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000007823
Рушники паперові "Кохавинка"
Паперові рушники характеризуються особливою м'якістю, практична у використанні і дуже зручна як на кухні, так і в місцях для особистої гігієни.
Паперові рушники можуть бути: одно-або двошарові, рулонні та листові. Матеріалом виготовлення високоякісних рушників служить 100% целюлоза.
Для виробництва економ-класу може використовуватися вторинна сировина (вологоміцна макулатура).
Ідеально підходить для домашнього споживання.
Рушники паперові "Кохавинка"
Паперові рушники характеризуються особливою м'якістю, практична у використанні і дуже зручна як на кухні, так і в місцях для особистої гігієни.
Паперові рушники можуть бути: одно-або двошарові, рулонні та листові. Матеріалом виготовлення високоякісних рушників служить 100% целюлоза.
Для виробництва економ-класу може використовуватися вторинна сировина (вологоміцна макулатура).
Ідеально підходить для домашнього споживання.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Кількість в упаковці | 170 шт. |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування | Для гігієни |
| Тип | Паперовий рушник |
| Кількість в ящику | 25уп |
| Щільність | 39 гр./кв. м г/м2 |
| Матеріал(особливості) | вторинна целюлоза |
| Колір виробу | Зелений |
| Розмір однієї серветки | 220 мм х 220 мм |
| Кількість шарів | 1 шар |
- Ціна: 51,75 ₴/пач







