Мочалка - волокнистий виріб для миття тіла або посуду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Ширина | 10 см |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Тип | Мочалка |
| Довжина | 24см |
| Розмір зовнішній | 240мм*100мм*70мм |
| Кількість в ящику | 60 уп |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Висота зовнішня | 7см |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 8шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62,25 ₴/пач


