
Фасувальний пакет в рулоні №2 розмір 18х27 "І" 100шт./1рул.
13,65 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000003137
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасувальні пакети в рулоні 100 штучні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 18 см |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Довжина | 27см |
| Розмір зовнішній | 10+(2*4)*27 см |
| Кількість в ящику | 400шт |
| Колір виробу | прозорий |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,65 ₴/рулон


