
Фасувальний пакет рулон розмір 18х33 "Комсерв" 100 шт/рул.
24,15 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000003140
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасувальні пакети в рулоні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Повсякденна |
| Ширина | 18 см |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Тип | Майка |
| Довжина | 33см |
| Розмір зовнішній | 18+(4*2)*33 см |
| Кількість в ящику | 150рулонов |
| Форма | Прямокутна |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Колір виробу | прозорий |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24,15 ₴/рулон


