Серветка з мікрофібри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Ширина | 30 см |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Тип | Серветки,ганчірки |
| Довжина | 30см |
| Розмір зовнішній | 30см*30см |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Форма | квадрата |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Колір виробу | Червоний |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,60 ₴


