Пакет з дном паперовий крафт бурий, 150х90х240, 70г/м2 (25 шт)
59,17 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016411
Пакет з дном паперовий крафт бурий, 150х90х240, 70г/м2 (25 шт)В наявності
59,17 ₴
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 30 см |
| Глибина | 9см |
| Кількість в упаковці | 25шт |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Кількість шарів | 1 куля |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Область застосування | Розфасування будь-якої продукції |
| Друк малюнка | немає |
| Щільність | 70 г\м2 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Тип ручки | немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | бурей |
| Ширина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59,17 ₴

