Пакет новорічний паперовий під пляшки-024 (12 шт.)
277,20 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015856
Пакет новорічний паперовий під пляшки-024 (12 шт.)Немає в наявності
277,20 ₴/пач
+380 (95) 571-29-93
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 36 см |
| Довжина | 12см |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Область застосування | Повсякденна |
| Друк малюнка | Новорічна тематика |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип ручки | Канатики |
| Товщина | 100 мікрон |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277,20 ₴/пач

