Великий паперовий пакет вертикальний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Користувацькі характеристики | |
| Друк малюнка | Новорічна тематика |
| Область застосування | Повсякденна |
| Ширина | 25 см |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Довжина | 37см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Товщина | 100 мікрон |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Глибина | 8см |
| Тип ручки | Канатики |
| Кількість в упаковці | 12шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336,17 ₴/пач



